COORDONATOR DEZVOLTARE TERITORIALA

Proges

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zona alocata: BH, SJ, MM, SM, CJ, BN, AB, MS, AR, TM, CS, HD. Locat: Oradea (sediul Proges).

CERINTE

- Studii minime: superioare (de preferat economice, sociologie, inginerie).
- Nivel minim experienta: 1-2 ani din care minim 6 luni sa fi coordonat o echipa de minim 3 oameni (de preferat minim 1 an experienta coordonare echipa).
- Limbi straine: engleza – minim nivel mediu (citit, scris, vorbit)
- maghiara constituie un avantaj.
- Permis conducere: categoria B, experienta minima 1 an sau 50.000 KM.
- Disponibilitate la deplasare: mare (minim 2-3 nopti pe saptamana dormite in zona).
- Cunostinte PC: minim cunostinte operare, Office, Outlook Express.
Abilitati coordonare, comunicare, capacitate de a evalua o situatie rapid si de a lua decizii.

BENEFICII OFERITE

- munca in o echipa dinamica
- venit motivant, conform rezultatelor
- autoturism serviciu, mobil, PC

Leader de piata in domeniul pardoselilor calde (parchet, mocheta, covoare, pvc), lambriuri si usi

www.proges.ro