Coordonator de vanzari in asigurari

AFS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutarea si formarea noi consultanti.
Coordonarea consultantilor, ofertare impreuna cu consultanti.
Prezenta zilnic la birou (dimineata sau d-masa).
Prezenta la seminari si pregatiri in companie companiei.
Completarea rapoartelor saptamanale.
Realizarea planului negociat

CERINTE

Min 25 ani.
Liceu absolvit.
Facultate sau Master in Banci-Finante-Asigurari constitue avantaj.
Deshis catre nou.
Optimist, punctual, intelegator, realist, prompt pentru decizii.
Bun negociator si intermediator in vanzari, recrutor si formator consultanti.

BENEFICII OFERITE

Oferta: comisioane mult mai mari, extracomisioane, bonusuri, traininguri in tara si in strainatate,
Telefon la birou pentru contactari.
Posibilitate transparenta pentru avnasare in companie si pe functii de Director de Vanzari sau Dir. Regional.
Mediu de lucru foarte placut, flexibil.

AFS este o societate care are ca si domeniu de activitate principal promovarea si vanzarea politelor de asigurare obligatorii si facultative, livrarea de seminarii si traininguri in domeniul dezvoltarii personale si profesionale. Din temele seminariilor amintim: educatie financiara, vanzare-negociere, comunicare, persuasiune, abilitati de prezentator, leadership, network marketing.