Controlor Financiar

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul productiei.

- coordonarea si implicarea in inchiderile lunare, anuale
- controlul datelor inregistrate in SAP
- controlul fluxului financiar
- implicarea in planificarile financiare
- bugetarea si urmarirea bugetelor
- efectuare calcule de rentabilitate
- analiza incasarilor si a costurilor
- dezvoltarea si imbunatatirea instrumentelor de control

CERINTE

- studii superioare de specialitate
- experienta in domeniu
- cunostinte limba engleza si maghiara
- cunostinte SAP sau alte programe asemanatoare

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- pachet salarial negociabil

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.