Controlor Calitate - Oradea

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce produce componente metalice.

Responsabilitati:
- verificarea din punct de vedere calitativ a produselor finite
- verificarea din punct de vedere calitativ a produselor intermediare in fiecare faza a productiei
- identificarea produselor nonconforme si inlaturarea din procesul tehnologic
- intocmire rapoarte de calitate / nonconformitate
- participarea activa la identificarea cauzelor defectelor
- participarea activa la identificarea de solutii in vederea evitarii aparitiei defectelor

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara
- cunostinte desen tehnic
- limba engleza
- orientare spre detalii
- capacitate de integrare in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic
- tichete de masa si transport asigurat
- salariu motivant.

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.