controlor-calitate

TURNATORIE IBERICA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlorul de calitate se asigură că toate produsele livrate la client sunt corespunzătoare din punct de vedere calitativ şi îndeplinesc cerinţele clientului. Monitorizează performanţele calitative ale producţiei prin comparaţii cu indicatorii stabiliţi.
1. Monitorizarea calităţii produselor fabricate şi analiza defectelor.
2. Administrarea şi soluţionarea reclamaţiilor de calitate primite de la clienţi pentru produsele de care răspunde.

CERINTE

-studii medii tehnice
- experienta in activitatea de control tehnic de calitate in domeniul productiei minim 1 an
- experienta in coordonarea unei echipe de lucru formata din minim 10 persoane
- cunostinte limba engleza sau spaniola conversational

atitudine profesionala orientata spre rezultat

dinamic, receptiv, pozitiv

cunostinte de operare Word, Excel, PowerPoint

BENEFICII OFERITE

tichete de masa
decontare transport

DESCRIEREA FIRMEI

turnare piese din aluminiu - automotive