Controlor Calitate

TRENKWALDER S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinatioanla ce produce componente metalice.

- verificarea materiilor prime, a semifabricatelor si a produselor finite din pucnt de vedere calitativ (atat dimensional cat si vizual)
- raportarea defectelor aparute in procesul de productie
- efectuarea rapoartelor de calitate
- intocmirea rapoartelor de nonconformitate
- responsabil ca materialele nonconforme sunt separate din fluxul de productie

CERINTE

- studii superioare
- seriozitate, spirit de atentie, capacitate de analiza si sinteza
- abilitati de citire a unui desen tehnic
- limba engleza si/sau italiana - nivel conversational
- cunostinte operare PC
- disponibilitate de a lucra in schimburi

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

Trenkwalder este o companie specializata in servicii de resurse umane.
Serviciile noastre: leasing de personal, recrutare, cercetari de piata, salarizare si administrare de personal.training, teambuilding.