CONTROLOR CALITATE

SWED EXPORT CONSULT & IT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- CONTROLOR DE CALITATE
- 4 persoane pentru postul de Controlor de Calitate la o turnatorie de aluminiu pe baza de injectie.

CERINTE

- Persoana cu studii medii sau superioare cu formare tehnica in turnatorie cu sistem de injectie;
- Experienta este un merit dar nu este o conditie;
- Sa cunoasca programul AUTOCAD pentru a interpreta desene de piese si pentru a controla piesele din fabricatie prin injectie;
- Spirit de disciplina, dorinta de a se specializa in controlul de calitate cu sistem ISO si munca in echipa;

BENEFICII OFERITE

- Formare profesionala la locul de munca in sistem de control de calitate ISO, in turnatorie de aluminiu cu folosire de AUTOCAD si masini tridimensionale;
- Salariu atractiv si bonuri de masa, carte de munca pentru munca in 3 ture;
- O firma care asigura siguranta unui post, intreaga productie fiind destinata la export in piata Uniunii Europene;
- Posibilitatea de ascensiune la postul de Responsabil de Calitate.

DESCRIEREA FIRMEI

CONSULTANTA SI COMERT EXTERIOR