Contabilitate primara / facturare

Net Digital Service SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionare comenzi de clienti;
- Emiterea de documente de transport pentru firmele grupului STV
- Facturarea pentru firma grupului STV din Italia;
- activitati de contabilitate primara

CERINTE

- Studii medii sau superioare;
- Cunostinte solide de operare PC (Word, Excel, Internet), programe de contabilitate;
- Capacitate de invatare si asimilare pe termen lung;
- Persoana adaptabila, cu gandire flexibila, atentie distributiva, comunicativa;
- Punctualitate, promptitudine, seriozitate, bun simt, amabilitate;
- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare, adaptabilitate;
- Personalitate energica, spirit organizatoric.
- Limba italiana- fluent

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa;
Salariu atractiv.

Firma producatoare de filme fotografice industriale de dimensiuni mari pentru industria serigrafica, oferind si servicii administrative, de proiectare si desen CAD catre firme din Italia, Franta si Ungaria.