CONTABIL/A

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tinerea unor evidente contabile la mai multe firme ceea ce presupune o activitate mai diversificata
- consilierea clientilor
- cunoasterea si insusirea legislatiei in domeniu
- raspundere fata de munca depusa, fata de inregistrarea corecta a documentelor, fata de informatiile furnizate clientilor

CERINTE

- vechime in contabilitate de cel putin 2 ani
- cunostinte in contabilitate pana la nivel de balanta ; cunostinte de intocmire a declaratiilor pentru obligatiile fata de bugetul de stat, a decontului de TVA, a contributiilor salariale, etc
- sa fie maleabila, sociabila si serioasa
- atentie distributiva
- adaptabilitate rapida
- simtul raspunderii
- dorinta de a se perfectiona in domeniu

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- posibilitatea imbogatirii experientei in domeniu
- tichete de masa
- prime de Craciun si de Pasti
- prima de vacanta

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;