Contabil

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea documentelor primite in contabilitate
- intocmirea si evidenta deconturilor si registrul de casa
- gestionarea documentelor cu regim special, darea in consum a pieselor de schimb
- efectuarea platilor catre furnizori

CERINTE

- limba engleza
- cunostinte bune de operare Pc
- cunostinte operare program contabilitate (avantaj Expert 5)
- experienta pe un post similar - avantaj
- persoana organizata, dinamica, ambitioasa

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv
- transport asigurat

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting ? aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Romania, jud. Bihor, Oradea, Str. Razboieni, nr. 49, 410571
e-mail: office@publiceuroconsulting.ro
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este o companie multinationala.