CONSULTANT VANZARI ORADEA

YGREC Pagini Utile

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Negocierea, încheierea ¿i urm¿rirea derul¿rii contractelor de publicitate pentru anuarele YGREC: Anuarul Transportatorilor din România ¿i Anuarul Constructorilor din România;
- Administrarea ¿i dezvoltarea portofoliului de clien¿i;
- Activit¿¿i de promovare a anuarelor YGREC.

CERINTE

- Experien¿¿ în munc¿ minim 2 ani;
- Prestan¿¿ ¿i abilit¿¿i de rela¿ionare;
- Experien¿a în vânz¿ri directe constituie avantaj;
- Disponibilitate pentru munca de teren ¿i deplas¿ri în afara localit¿¿ii de re¿edin¿¿;
- Responsabilitate;
- Permis de conducere categoria B obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial motivant: salariu fix + comisioane;
- Ma¿in¿ de serviciu;
- Telefon mobil;
- Training pe produs.

Lider na¿ional în editarea de anuare business-to-business, YGREC Pagini Utile are sediul central în Oradea, birou comercial în Bucure¿ti ¿i birouri regionale în principalele ora¿e din ¿ar¿: Bra¿ov, Constan¿a, Ia¿i.
În prezent, YGREC se concentreaz¿ pe dezvoltarea echipei din Oradea.
Având în vedere linia continu¿ de evolu¿ie ¿i expansiune, YGREC inten¿ioneaz¿ s¿-¿i îmbog¿¿easc¿ for¿a de vânz¿ri cu persoane performante.
Dac¿ sunte¿i o persoan¿ hot¿rât¿ s¿ lucreze în domeniul vânz¿rilor ¿i sunte¿i de asemenea convins c¿ acest job vi se potrive¿te, ave¿i o atitudine pozitiv¿, sunte¿i orientat spre afirmare, promovare ¿i câ¿tiguri mari, v¿ a¿tept¿m s¿ v¿ al¿tura¿i echipei YGREC.