Consultant Vanzari - Oradea

SC Impact Developer & Contractor SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospecteaza piata in vederea identificarii potentialilor clienti;
Intocmeste oferte personalizate pe care le trimite clientilor;
Stabileste intalniri cu potentialii clienti in vederea identificarii nevoilor acestora si prezentarii unor oferte specializate;
Administreaza procesul de intocmire a precontractelor si contractelor pentru clienti, conform conditiilor de vanzare ale Companiei;
Urmareste si mentine permanent relatia cu clientii contractati

CERINTE

Experienta 1 an in vanzari (servicii, produse cu valoare mare);
Abilitati excelente de comunicare si negociere;
Atitudine proactiva, orientare catre client si persuasiune;
Cunostinte minime in domeniul constructiilor (constituie avantaj);
Cunostinte operare PC (Ms Office, Outlook);
Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si provocator
Posibilitati de dezvoltare profesionala prin cursuri de specialitate
Salariu motivant in functie de cunostinte si performanta

Numai candidatii care indeplinesc cerintele mentionate vor fi contactati.

SC Impact Developer & Contractor SA este o societate comerciala pe actiuni, cu capital integral privat ce activeaza in domeniul constructiei de locuinte. A fost infiintata in anul 1991, prin subscriptie publica. Incepand din anul 1996 este cotata la Bursa Romana de Valori Bucuresti, iar din 1998 este membru al National Association of Home Builders - USA. Participa activ la evenimentele importante din domeniul imobiliar atat din tara cat si din strainatate.
SC Impact Developer & Contractor SA este prima companie din tara care a inceput sa construiasca vile in ansambluri rezidentiale.
Principalele categorii de servicii oferite sunt:
- dezvoltarea ¿i contractarea de locuin¿e individuale si apartamente în propriile ansambluri reziden¿iale;
- dezvoltarea si contractarea de spa¿ii de birouri - clasa A