Consultant vanzari

STAR STONE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea, promovarea si vanzarea produselor companiei
- identificarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
- monitorizarea derularii contractelor
- prezentarea in mod profesional a produselor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialillor clienti.
- consilierea clientilor, cu privire la folosinta produselor

CERINTE

- abilitati de comunicare si relationare cu clientii;
- persoana organizata, punctuala si ordonata;
- cunostinte de operare PC
- initiativa si proactivitate;
- permis categoria B

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut, intr-o echipa tanara;
- pachet salarial atractiv - venit fix, bonus trimestrial, bonuri de masa si procent din vanzari;
- recompensarea performantelor
- beneficii financiare in functie de obiectivele realizate.
- decontare transport.

Producator dale de pavaj, piatra decorativa, caramida aparenta, borduri de piscina, accesorii pt. garduri.