CONSULTANT VANZARI

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea si dezvoltarea portofoliului de clienti si distribuitori din zona alocata
- evaluarea cerintelor pietii, elaborarea si aplicarea planurilor si strategiilor de vanzari ale companiei pentru zona
- monitorizarea stocurilor clientilor si distribuitorilor, tendintele de consum, conditiile specifice zonei
- implementarea stategiilor de pret
- evaluarea, selectia si contractarea de noi clienti si distribuitori in zona alocata
- initierea negocierilor si structurarea contractelor cu noi clienti
- analiza si monitorizarea concurentei pe piata

CERINTE

- persoana energica, cu disponibilitate pentru mobilitate in teritoriu - aria de care va fi responsabil - Ardeal Vest; disponibilitate deplasare si in alte orase din tara.
- domiciliu in Arad/Oradea
- capacitate de analiza
- cunostinte de contabilitate primara
- operare PC
- permis conducere categoria B
- experienta in vanzari pe post similar minim 3 ani, in domeniul hartiei este in plus
- abilitati excelente de comunicare si vanzare

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant, masina

Humangest Group este o companie multinationala de recrutare si plasare forta de munca.
Clientul nostru, cu experienta in afaceri dezvoltata in multe zone din lume, prezenta pe piata romaneasca din 1964, lider in Romania si in Europa de Est in sectorul sau de activitate, cauta Consultant Vanzari pentru a se alatura echipei sale.