CONSULTANT VANZARI

S.C. STAR TELEFONICA S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributiile postului:
- realizarea planului de vanzari;
- creeaza si dezvolta portofoliul de clienti;
- realizarea rapoartelor de activitate;
- prospectarea pietei si studiul concurentei (aduna informatii de potentialii clienti, aduna informatii despre concurenta);

CERINTE

Cerintele candidatului:
- cunostinte de operare Pc (word, excell, navigare Internet);
- carnet de conducere categ. B;
- abilitati de negociere;
- aptitudini de analiza si planificare a activitatilor;
- orientare spre client (identifica usor si intelege nevoile clientului, interesat de dezvoltarea unei relatii credibile cu clientii);
- personalitate deschisa (relationeaza bine cu clientii), flexibilitate, dinamism;
- responsabilitate personala;
- aspect profesional - business;

BENEFICII OFERITE

Beneficii/bonusuri:
- pachet salarial constand in salariu fix - bonusuri;
- masina de serviciu;
- telefon mobil;
- cursuri de instruire profesionala;
- mediu de lucru profesionist;
- dezvoltarea unei cariere solide in vanzari;

Important dealer Connex, avand peste 7 ani experienta in domeniul comercializarii produselor si serviciilor GSM, aflata in continua ascensiune;