Consultant Vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare de apartamente si spatii comerciale in cartiere noi ( constructii noi, proprietea firmei angajatoare - 4000 de apartamente +spatii comerciale)
- Indeplinirea target-ului trimestrial;
- Prospectarea pietei si sesizarea oportunitatilor de afaceri;
- Indentificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia;
- Coordonarea proceselor de vanzare cu actualii si potentialii clienti;
- Intocmirea ofertelor si negocierea
contractelor.
- colaborarea cu bancile

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari de minim 2 ani
- Abilitati foarte bune de
comunicare, negociere si lucrul in echipa.
- Orientat spre clienti,
- Cunoasterea tehnicilor de vanzare,
- Capacitate de invatare rapida,
- Abilitatea de a rezolva probleme independent
- Cunostinte P.C.- Microsoft Office- nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv bazat pe performanta personala, format din baza fixa + comision;
- Posibilitatea crearii unei cariere;
- Program de lucru 8 ore.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie acreditata care ofera urmatoarele servicii:
Recrutare si selectie de personal, la nivel national:
- oferim solutii complete de personal, specialisti in finante, contabilitate, banci, marketing si vanzari, domeniul juridic, resurse umane, precum si in productie, aprovizionare, sectorul public, constructii, servicii financiare si asigurari;
Consultanta in domeniul legislatiei muncii;
Elaborare fisa postului:
- in varianta standard (pentru fiecare pozitie in parte);
- in varianta personalizata (in functie de obiectul de activitate al organizatiei);

Training:
- management-ul timpului;
- abilitati de comunicare;
- tehnici de vanzari si negociere;
- strategii, tehnici si tactici avansate in negociere;

Clientul nostru este una dintre cele mai
mari companii din Romania in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.

www.yourjobs.ro