Consultant Tehnic

RoMarketing SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o firma multinationala distribuitoare de materiale de constructii, sisteme usoare de termo si hidroizolatii, acoperisuri si accesorii pentru constructii.

Responsabilitati:
- acorda consultanta de specialitate in domeniul materialelor de constructii si a lucrarilor din constructii;
- supravegheaza respectarea normelor tehnice, a tehnologiilor specifice la standardele de constructii.

CERINTE

- studii superioare tehnice, in domeniul constructiilor;
- minim 1 an experienta in domeniu;
- cunoasterea limbii maghiare la nivel de conversatie;
- cunoasterea limbii engleza sau germana la nivel de conversatie;
- carnet de conducere categoria B;
- abilitati de comunicare si prezentare;
- disponibilitate pentru deplasari in tara.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic;
- salar motivant;
- posibilitati de perfectionare profesionala.

Companie specializata in recrutare, acreditata de MMSS si Agentia Nationala pentru Ocuparea Fortei de Munca, certificata conform standardului
ISO 9001:2000