Consultant si Manageri AFS

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Compania de consultanta AFS recruteaza urgent 5 consultanti si 1 manager local.
Atributii:
- Oferirea de consultanta catre clienti, prezentari de solutii si incheierea de contracte de asigurari de viata, pensii private, pachete cu servicii medicale, asigurari locuinte, rca, etc;
- Realizarea propriilor obiective de vanzari;

Pentru manageri:
- Formare, dezvoltare si coordonare retea de consultanti

CERINTE

- Atitudine pozitiva, spirit antreprenorial, entuziasm si motivatie;
- Perseverenta in atingerea obiectivelor;
- Abilitati de comunicare si relationare;
- Abilitati de planificare, organizare si prioritizare;
- Orientare catre rezultate;
- Experienta in vanzare si negociere constituie un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Sistem de cariera stimulativ, bazat pe munca in echipa, axat pe conceptia Network Marketing, pe principiul valorii, stimularii profesionale si financiare prin acordarea de comisioane consistente, precum si a unor distinctii, bonusuri si premii;
- Posibilitatea participarii la programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala