Consultant in asigurari full-time/ part-time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identifica potentialii clienti ,
-promoveaza produsele marelui concern financiar din Austria
- consiliaza clientii in alegerea politelor de asigurare viata si non-viata.

CERINTE

-abilitati de comunicare si vanzare
-bun negociator
-spirit intreprinzator
-dornic sa-si dezvolte o cariera in domeniul asigurarilor
-ambitie, tenacitate, perseverenta
-mentalitate de invingator
Pot veni si pensionari sau angajati dornici sa-si creasca veniturile.

BENEFICII OFERITE

-parte fixa + comision + bonusuri trimestriale si anuale si alte finantari functie de rezultate
-un cadru exceptional pentru dezvoltarea carierei tale profesionale,
-posibilitate de avansare in cariera
-posibilitate de castig nelimitat functie de realizari

Iata un exemplu : vinzi 6 asigurari sau incasezi 4000 ron si castigi 3000 ron +finantarea de 300 euro si alte bonusuri daca demonstrezi ca esti bun;
daca vinzi o singura asigurare de viata castigi 500ron + 100 euro, depinde ce valoare ai tu si cat vrei sa castigi. Aplica CV-ul si demonstreaza ca esti bun.