CONSULTANT FINANCIAR

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de intermediere produse financiare, internationala, selecteaza 5 consultanti pentru o echipa nou in Oradea.

Atributii:
- Prospectarea piata calda si rece
- Calificarea prospectilor in vederea contactarii
- Ofertarea prospectilor prin metodele aplicata in companie.
- Indeplinirea sarciniilor lunare, in vederea avansarii

CERINTE

Min 20 ani
Min liceu terminat cu bacalaureat.
Caracter pozitiv, bussines, serios, punctual, perseverent, hotarat, prompt la decizii, loial la companie, respectuos fata de managment.

BENEFICII OFERITE

Parte fixa + comision, cariera intr-o companie multinationala, cu vechime si renume in Romania si Europa.
Program flexibil, full-time sau part-time. (in functie de program este si oferta de bonificatie)
Accesare nelimitat la telefoanele companiei in vederea contactarii.
Acces la toate informatiile, instruire gratuita, acces la sistemul de bonusare la atingerea anumite niveluri de performanta.
Castig occidental, intre 500-1000 Euro.