Consultant - Colaboator

ISEN SOLUTION S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie de consultanta in asigurari si servicii medicale este intr-un stagiu de recrutare consultant-colaboratori.

- Identificare potentiali clienti.
- Prezentarea serviciile unice al companiei.
- Convingerea clientului pentru a lua decizie corecta.
- Largirea baza de date prin recomandari.

CERINTE

Ai min 18 ani?
Eşti şomer?
Eşti student?
Vrei o sursă de venit suplimentară?
Nu ai încredere in afacerile pe Internet?
Vrei să petreci mai mult timp cu famila?
Eşti plin de datorii şi nu ştii cum sa scapi de ele?
Vrei mai mult timp liber?
Vrei o pensie liniştită?

BENEFICII OFERITE

POTI REALIZA UN VENIT INTRE 100-1000 RON/ 2 ORE PE ZII. (TU DECIZI!!!)
AI DOAR SERVICII SERIOASE, UNELE CHIAR DORITE, CAUTATE.
PERMANENT AI REDUCERE IN COMPANIE!!!
PRIMESTI PREGATIRE, SUPORT, WEBOFFCE, PROGRAM DE CONTABILITATE ONLINE
POTI SA FACI CARIERA MANAGERIALA SAU DE CONSULTANT!
POTI SA ACUMULEZI EXPERIENTA, POTI DEVENI UN OM IMPORTANT!

DESCRIEREA FIRMEI

Companie consultanta in asigurari si servicii medicale.