Consultant Bancar

Raiffeisen Banca pt Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

consultanta financiara adaptata la nevoile locative ale clientului

CERINTE

- Persoane active, ambitioase, tenace;
- Aptitudini analitice si abilitati de comunicare si prezentare;
- Spirit de initiativa si decizie - abilitati de comunicare interpersonala;
- Studiile superioare si experienta in vanzari constituie un avantaj la selectia candidatului.

BENEFICII OFERITE

- Comisioane directe(25%-69%)si indirecte(7%-44%), bonusuri de calitate;
- Trainiguri specializate gratuite si obligatorii;
- Sustinere lunara de 100 Euro la leasing auto;
- Laptop si modem Zapp;
- Asigurare de accidente si sanatate;
- Posibilitatea construirii unei cariere in domeniu.

Suntem prima institutie bancara din Romania specializata pe domeniul economisirii si creditarii in domeniul locativ, divizie a celei mai mari case de economii din Europa, Bausparkasse Schwaebish Hall Germania.