Consultant asigurari viata

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asteptam CV-urile la adresa: solutii.financiare@yahoo.com
Identificarea si crearea unui portofoliu propriu de clienti, persoane fizice si juridice.
Prospectari, analize, planificari, consultanta si incheiere de contracte.
Programul este personalizat si flexibil pe nevoile fiecarui consultant.
Poate fi atat full time cat si part time.
Cei mai buni vor fi avansati profesional.

CERINTE

Cautam persoane care vor sa devina profesionisti in meseria de Financial Planning Adviser sau Manageri in domeniile: asigurari, investitii financiare si piata de capital.
Persoanele pe care le cautam trebuie sa fie: ambitioase, comunicative, serioase, sociabile si perseverente.
Cautam persoane care vor sa dezvoltare o cariera profesionala de lunga durata si care vor sa castige bani multi prin munca cinstita.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de a realiza o cariera serioasa si durabila, cu succese atat materiale cat si profesionale.
Bonusuri si premii atat in bani cat si in excursii exotice.