Consultant / agent turism

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea, prezentarea si vanzarea produselor turistice externe;
- consilierea clientilor in alegerea serviciilor turistice externe;
- rezervarea serviciilor turistice solicitate;
- urmarirea derularii actiunii turistice;
- intocmirea documentelor fiscale si a documentelor de calatorie;
- corespondenta cu clienti;
- activitati de cercetare si analiza de piata;
- intocmirea rapoartelor si a situatiilor privind vanzarile;

CERINTE

- studii superioare;
- cunostinte operare PC;
- cunostinte foarte bune de limba engleza si maghiara;
- excelente abilitati de comunicare; persoana sociabila, carismatica, motivata, responsabila,
serioasa;
- capacitate de lucru in conditii de stres;
- aptitudini pentru lucrul in echipa;

VA RUGAM APLICATII DOAR DIN JUDETUL BIHOR!

BENEFICII OFERITE

- conditii moderne de munca;
- instruire si sustinere permanenta;
- oportunitati de dezvoltare profesionala intr-un mediu de lucru dinamic;
- sansa de afirmare intr-un domeniu de mare perspectiva;
- beneficii adiacente (ex.: vacante sponsorizate)