CONSILIER VANZARI IN MAGAZIN

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa primeasca clientii si sa aiba a buna relationare cu acestia;
- Sa stabileasca nevoile clientului si sa-i consilieze ;
- Sa intocmeasca oferte;
- Facturareaza si incaseaza banii;
- Coordoneaza echipe de montaj, consumuri materiale;
- Lucreaza in echipa (sprijina si ajuta);
- Se subordoneaza Directorului si contabilei;
- Respecta programul de lucru.

CERINTE

- Serios/oasa, dinamic/a, sa se integreze usor in echipa;
- Experienta in vanzari ¿ constituie avantaj;
- Sa aiba bune abilitati de comunicare si de negociere;
- Rabdare si carisma;
- Cunostinte minime PC.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Telefon + abonament decontat
- Contract individual de munca

Agentie de recrutare , selectie si plasare de personal din Oradea selecteaza personal pentru clientul sau care este o Firma in plina dezvoltare, specializata in fabricarea, montarea si comercializarea de tamplarie PVC.