Consilier Vanzari

Cosmo Beauty School

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prospectarea pieței pentru identificarea potențialilor clienți/cursanți;
- Gestionarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Stabilirea și dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții;
- Prezentarea companiei potențialilor clienți, consilierea clienților pentru alegerea optimă;
- Negocierea contractelor, supervizarea derulării contractelor;
- Menținerea unei bune relații cu clienții deja existenți;

CERINTE

- Cunoașterea domeniului de activitate înfrumusețare/întreținere;
- Experiență relevantă în vânzări, capacitate de negociere;
- Simț estetic, interes pentru modă;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltării personale și profesionale prin accesul la activități diverse;
- Bonusarea în funcție de rezultate;
- Suport în activitate, instrumente de lucru adecvate;
- Mediu care încurajează inițiativa și apreciază performanța.

Scoala autorizata de Ministerul Muncii si Ministerul Educatiei din Romania ce furnizeaza cursuri de formare si perfectionare in domeniul cosmetic.