Consilier vanzari

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzare de apartamente si spatii comerciale in cartiere noi ( constructii noi, proprietea firmei
angajatoare - 4000 de apartamente +spatii comerciale)
- Indeplinirea target-ului trimestrial,
- Prospectarea pietei si sesizarea oportunitatilor de afaceri,
- Indentificarea de noi clienti si dezvoltarea relatiilor cu acestia,
- Coordonarea proceselor de vanzare cu actualii si potentialii clienti,
- Intocmirea ofertelor si negocierea contractelor.
-colaborarea cu bancile

CERINTE

- Studii superioare
- Experienta in vanzari de minim 2 ani
- Abilitati foarte bune de
comunicare, negociere si lucrul in echipa.
- Orientat spre clienti,
- Cunoasterea tehnicilor de vanzare,
- Capacitate de invatare rapida,
- Abilitatea de a rezolva probleme independent
- Cunostinte P.C.- Microsoft Office- nivel avansat.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv bazat pe performanta personala, format din baza fixa + comision
- Posibilitatea crearii unei cariere
- Program de lucru 8 ore.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.

Informatii suplimentare la tel:0359.411.229; 0745.676.278
www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro
Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii din Romania in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.