Consilier Financiar

Raiffeisen Banca pentru Locuinte

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea pe piata a produselor financiare foarte atractive si potrivite tuturor persoanelor;
- consultanta financiara la clienti persoane fizice, in domeniul credite, investitii financiare, pensii private;
- cooptarea si pregatirea noilor colaboratori;
- participarea la seminarii si pregatiri organizate in cadrul firmei.

CERINTE

- sa fie un bun organizator;
- sa fie un bun manager;
- sa fie un bun negociator;
- sa poata reprezenta interesele firmei si a clientilor;
- ambitios;
- deschis pentru nou;
- sa poata lucra in echipa, sa-si organizeze propria echipa;
- sa vrea sa devina un leader.

Constituie avantaj:
- Experienta in domeniul vanzarilor serviciilor financiare;
- Studii superioare economice.

BENEFICII OFERITE

- traininguri si cursuri de perfectionare gratuit;
- subventie ca venit fix;
- bonusuri;
- pachete motivationale;
- cariera in domeniu bancar;
- leasing pentru masina.

Banca de prestigiu, lider european in domeniul economisirii-creditarii pentru domeniul locativ