Consilier Clienti

Cabinet Individual de Psihologie ANGELICA HALMAJAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea activitatilor specifice domeniului
- organizarea riguroasa a agendei de intrevederi
- contactarea posibililor clienti
- ofertare produselor bancare clasice
- preluarea si procesarea corespondentei care ii este adresata
- promptitudine in abordarea problemelor ridicate de clienti
- consilierea clientului in alegerea tipului de credit
- intocmirea dosarelor de credit in functie de cerintele clientului si solicitatile regulamentelor bancare
- verificarea corectitudinii dosarelor care le intocmeste
- evidenta dosarelor de credit intocmite
- conceperea diferitelor adrese catre alte organizatii partenere
- evidenta termenelor ce trebuiesc respectate
- informarea amanuntita a clientului cu privire la responsabilitatile si costurile creditului

CERINTE

- studii medii-constituie avantaj studii sau experienta in zona financiara
- abilitati de operare MS Office
- utilizare internet-minim nivel mediu
- ordonat(a) si organizat(a)
- responsabil(a) si implicat(a) in activitate
- atitudine pozitiva fata de munca
- persuasiv(a) si dinamic(a)
- creativ(a) si sociabil(a)
- independent(a) in gandire si actiune

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salarizare in functie de performanta
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-un domeniu de varf

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de persoanal:
- examene psihologice de angajare, autorizare si periodice
- elaborarea de fise de post si siteme de evaluare
- consiliere in reconverseie si integrarea socio - profesionala
- evaluare psihologica in domeniul sigurantei circulatiei - toate categoriile
- obtinere permis conducere
- consiliere pentru dezvoltarea carierei
- orinetare profesionala
- consiliere pentru realizarea CV-ului si prezentare la interviu.