Casiere

Hypermarket PIC Oradea

Job expirat

RESPONSABILITATI

Departament Casierie si Supravegherea Caselor

CERINTE

- nu necesita experienta
- persoana sociabila, serioasa, responsabila

Persoanele interesate sunt rugate sa trimita CV pe adresa agurau@hyperpic.ro (Adriana Gurau - Inspector Resurse Umane PIC Oradea) sau sa trimita pe fax la numarul: 0259/410421 (in atentia dnei. Adriana Gurau - Inspector Resurse Umane PIC Oradea), specificandu-se departamentul (si raionul unde este cazul) pentru care se doreste sa se aplice.

Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu!

Pentru tine, o cariera de succes inseamna sa accepti provocarea, sa ai rezultate si sa fii invingator? Vrei sa lucrezi intr-un mediu in care iti este apreciata individualitatea? Noi oferim un mediu de lucru placut si sofisticat. O cultura deschisa, inovatoare si orientata spre performanta. Dimensiunile si obiectivele noastre, elementele locale si traditia care alcatuiesc PIC, mereu in slujba oamnenilor, si inaltele standarde de integriate fac din PIC un mediu excelent de lucru.