Casier la Sucursala Oradea

MKB ROMEXTERRA BANK S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Gestionarea eficienta a numerarului si servirea prompta a clientilor
• Gestionarea valorilor din tezaur si numerarului din unitatea bancara
• Efectuarea tranzactiilor cu numerar in lei si valuta pentru toate grupele de clienti

Daca profilul dumneavoastra corespunde cerin¿elor descrise mai sus si doriti sa va alaturati echipei MKB Romexterra Bank, trimiteti CV-ul insotit de scrisoare de intentie, pana cel mai tarziu la data de 30.10.2008.
Numai candidatii selectati pe baza CV-urilor vor fi contactati.

CERINTE

MKB Romexterra Bank S.A. angajeaza casier la Sucursala Oradea

• Studii medii economice
• Cunostinte privind caracteristicile bancnotelor si a cecurilor in lei si valuta
• Cunostinte de limba engleza – nivel mediu
• Cunostinte operare PC si echipamente casierie
• Experienta anterioara in domeniul casieriei de minim 6 luni
• Varsta minima 22 de ani
• Abilitati foarte bune in organizare si atentie la detalii
• Atitudine de asumare a responsabilitatii
• Abilitati excelente de comunicare

Constituie avantaj:
• Cursuri de specialitate
• Experienta in domeniul bancar

MKB Romexterra Bank is the subsidiary of the German financial-banking Group Bayerische Landesbank (BayernLB), through its strategic investor MKB Bank, holder of 80,48% participations over the bank’s shares.