Buyer

ProAcces S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

•Identificarea de furnizori interni si externi pentru achizitia de materiale de constructii, identificarea celor mai bune oferte;
•Negocierea preturilor si a celorlalte conditii de aprovizionare (calitate, termene) si a contractelor, urmarirea si monitorizarea implementarii lor;
•Intocmirea de contracte referitoare la activitatea de aprovizionare;
•Comunicarea cu furnizorii, lansarea comenzilor si urmarirea aprovizionarii.

CERINTE

•Minim 3 ani experienta totala, experienta in domeniul materialelor de constructii constituie avantaj;
•Minim 1 an experienta in derulare contracte comerciale, achizitii;
•Cunostiinte solide ale principiilor, metodelor si practicilor de management al achizitiilor bunurilor si serviciilor; intelegere profunda a riscurilor comerciale ;
•Abilitati avansate de operare pe calculator (Pachetul Microsoft Office);
•Posesia permisului de conducere auto categoria B;
•Cunoastere avansata de limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Posibilitate de evolutie profesionala, prin accesul la activitati complexe.

DESCRIEREA FIRMEI

Consultanta in managementul resurselor umane.