Beauty adviser

Remedio Farmacii

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Prezentarea si promovarea gamei de produse dermato-cosmetice,cosmetice si parafarmaceutice;
*Consilierea clientilor/pacientilor; identificarea nevoilor clientilor/pacientilor si recomandarea produsului potrivit;
*Pozitionarea pe criterii estetice a gamei de produse dermato-cosmetice, cosmetice si parafarmaceutice, completarea necesarului pe rafturi, mentinerea curateniei rafturilor, actualizarea etichetelor cu preturi;
*Participarea activa la pregatirea schimbarii promotiilor in farmacii.

CERINTE

*Studii medii/superioare in domeniul medical, cosmetic, sanatate, dermato-cosmetica - reprezinta un avantaj
*Experienta in promovare/vanzare produse dermato-cosmetice,cosmetice, parafarmaceutice;
*Abilitati de comunicare si prezentare;
*Cunostinte utilizare PC.

BENEFICII OFERITE

*Pachet salarial atractiv;
*Mediu de lucru placut;
*Training la angajare.

Lantul de farmacii Remedio face parte din Montero Grup si are ca actionari familia Tudorache si fondul de investitii Pharma Investment (Islanda). Prima farmacie Remedio a fost deschisã în anul 1991 în Bucuresti de familia Tudorache. La ora actualã Remedio are un numãr de 58 de farmacii situate în orasele: Bucuresti, Bihor, Brãila, Galati, Sibiu, Timisoara, Iasi, Giurgiu, Constanta si Brasov.
Mai multe detalii gasiti pe site-ul www.remedio.ro