Baby Sitter pt. Oradea/ Urgent

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ingrijire 4 copii pt. o familie serioasa din Oradea, doar unul micut este acasa, ceilalti la gradinita,
- se lucreaza o saptamana cu o saptamana, in saptamana de lucru se va locui la familie
- se va juca cu copii, le va asigura hrana, scutece,etc.

CERINTE

- Vechime pe o pozitie similara, sau ceva studii,
- Varsta indiferent, de preferat mai tanara
- Persoana culta, descurcareata, limbaj elevat,
- Aspect fizic placut, prezenta agreabila, amabilitate, solicitudine

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, negociabil
- In saptamana de lucru va locui la familie, iar in saptamana libera la dansa acasa.

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Informatii suplimentare:
Str.Ovid Densusianu, nr.9, Bl.P 191, Ap.2, Oradea, Romania
fax : 0359-411-229
tel: 0359-435-721
cell: 0728-957-877