Atasamentist

Active Job Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica cantitatile de lucrari inscrise in rapoartele de lucru intocmite de sefii de lot, confruntand fisa limita primita de la Compartimentul Devize ;
- Reface calculul cantitatilor de lucrari acolo unde apar diferente intre valorile inscrise in devize si cele inscrise in rapoartele de lucru;
- Asigura la nivel de punct de lucru evidenta documentelor si a rapoartelor de lucru (masuratori, atasamente, devize, extrase de resurse);
- Sesiseaza si analizeaza diferentele care apar intre devize si masuratori.

CERINTE

-Studii tehnice de specialitate – avantaj Facultatea de constructii;
-Experienta in domeniu - minim 2 ani;
-Cunostinte despre tehnologii de executie;
-Abilitati organizatorice si capacitatea de planificare;
-Cunoasterea unui program de devize (Softech, Doclib).
-Cunostinte utilizare MS Office.
-Perseverenta.
-Abilitati de comunicare si spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- salariu motivant
- oportunitatea contributiei la proiecte de dimensiuni impresionante

Active Job Consulting este o importanta Agentie de Resurse Umane din Romania care ofera solutii complete de personal. Calitatea este motto-ul nostru.

Permanenta preocupare a agentiei noastre pentru servicii de calitate, a dus la creerea unui avantaj competitiv.

Clientul nostru este o importanta companie de constructii care dezvolta proiecte imobiliare.
Puteti sa aplicati si pe site-ul www.activejob.ro