Assistant Manager - Call Center

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie specializata in comercializarea de componente in domeniul aviatic. Clientii principali sunt marile companii de transport aerian, din USA si Europa.

Cautam o persoana tanara , vorbitoare de limba engleza la perfectie, care sa lucreze intr-o echipa tanara, intr-un program de comert electronic, unde seriozitatea si respectarea termenelor sunt un factor primordial pentru a intregi echipa.

Responsabilitati:
- procesare comenzi in limba engleza
- preluarea apelurilor telefonice primite de la clienti
- legatura cu furnizorii si clientii
- rezolvarea rapida a situatiilor neprevazute
- respectarea termenelor de livrare si gasirea solutiilor eficiente intr-un timp scurt

CERINTE

- cunostinte avansate de limba engleza- obligatoriu
- cunostinte utilizare PC – Pachet MS, Internet
- experienta in munca de birou, flexibilitate, atitudine pozitiva
- orientare continua spre dezvoltare profesionala
- abilitati foarte bune de vanzare si comunicare
- experienta in call-center prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Pachet Salarial atractiv

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!