Asistent Resurse Umane

PROGES

Job expirat

RESPONSABILITATI

-intocmirea contractelor de munca, evidenta contractelor si a cartilor de munca
-intocmirea dosarelor angajatilor
-intocmirea declaratiilor lunare
-evidenta concediilor de odihna si a celor medicale
-gestionarea dosarelor angajatilor, eliberarea de adeverinte
-intocmirea si urmarirea pontajelor
-intocmirea calculului salarial pe baza pontajelor
-calculul salarial lunar

CERINTE

-studii superioare
-experienta relevanta in domeniul administrarii de personal si salarizare
-cunoasterea Codului Muncii
-persoana organizata, meticuloasa
-bune abilitati de operare PC (MS office, Outlook)
-atestatul de inspector personal constituie un avantaj
- aprobare pentru completare in carnete de munca

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv
-oportunitati de promovare
-oportunitatea de a lucra intr-o companie in plina ascensiune alaturi de o echipa tanara si profesionista

Leader de piata in domeniul pardoselilor calde (parchet, mocheta, covoare, pvc), lambriuri si usi