ASISTENT MANAGER in Marghita

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul este in MARGHITA.
-se subordoneaza managerului general;
-gestioneaza apelurile telefonice;
-tinerea evidentei anumitor date in computer;
-colaborarea cu bancile sau diversi furnizori.

CERINTE

-abilitati foarte bune de comunicare;
-studii superioare terminate sau in curs de efectuare;
-disponibilitate la program prelungit (10 h/zi ),fara sambete si duminici;
-sa se integreze usor intr-o echipa;
-cunostinte PC;
-prezenta placuta;
-dinamism;
-seriozitate
-cunoasterea limbii italiene prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

-posibilitatea crearii unei cariere in cadrul unei companii mari;
-salar atractiv cu reale sanse de marire in functie de implicarea persoanei in desfasurarea activitatii;
-masina in interes de serviciu

Agentie specializata in recrutare, selectie si plasare personal, efectueaza selectie in vederea ocuparii postului de ASISTENT MANAGER, pentru clientul sau companie cu capital privat strain din Marghita, jud.Bihor.