ASISTENT MANAGER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sa organizeze agenda de lucru si sa stabileasca orarul de lucru al directorului;
- Inregistreaza, selectioneaza si expediaza corespondenta si alte documente;
- Sa proceseze texte, procese verbale si documente;
- Sa foloseasca imprimnta, faxul, telefonul, copiatorul;
- Pastreaza relatia cu clientii;
- Program de lucru: 08.00 - 18.00.

CERINTE

- Studii superioare;
- Bune cunostinte de utilizare PC;
- Limba engleza nivel avansat;
- Limba spaniola (avantaj);
- Persoana sociabila, cu abilitati foarte bune de comunicare, dinamica, responsabila;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Dispusa la program prelungit;
- Prezenta placuta.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 1000 RON net.
- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar si o companie mare.

Agentie de recrutare personal din Oradea, selecteaza SECRETARA pentru clientul sau care este una dintre cele mai mari companii din Romania care are ca obiect de activitate distributia de materiale de constructii si amenajari interioare si exterioare.