Asistent Manager

SC NIFTY LUK IMOBILIARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Activitate de birou;
- Sarcini si indatoriri de serviciu specifice postului;

CERINTE

- Cunostinte operare PC;
- Limba engleza;
- Persoana dinamica;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;

- servicii de intermediere in vanzarea/cumpararea de terenuri, spatii comerciale si industriale, apartamente, vile;
- consultanta tehnica si juridica privind vanzarea/cumpararea si inchirierea de rezidente, birouri, spatii comerciale si industriale pe intreg teritoriul judetului;
- promovare imobiliara
- rapiditate si siguranta in intocmirea actelor (intabulare, certificat fiscal, extras carte funciara, mosteniri, succesiuni);
- colaborare cu notari;
- evaluarea reala a proprietatilor;
- confidentialitatea tranzactiilor;
- asistenta in negociere;
- consiliere in vederea vanzarii/achizitionarii de imobile/terenuri;
- realizarea de evaluari, studii de fezabilitate si marketing;
- informatii si consiliere in ceea ce priveste creditarea imobiliara si asigurari.