Asistent Manager

Cabinet Individual de Psihologie ANGELICA HALMAJAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

- monitorizarea activitatilor de secretariat
- evidenta agendei de intrevederi a managerului
- preluarea si procesarea corespondentei
- verificarea indeplinbrii sarcinilor din ziua anterioara
- evidenta documentelor care intra si ies din companie
- activitati de protocol
- conceperea diferitelor adrese catre alte organizatii partenere
- managementul activitatilor de secretariat
-relatia cu institutiile statului si alti parteneri

CERINTE

- studii medii
- cunostinte utilizare birotica
- abilitati de operare MC Office( Word, Excel, Power Point)
- utilizare internet-nivel superior
-carismatica
- ordonat(a) si loial(a)
- responsabil(a) si implicat(a) in activitate
- atitudine pozitiva fata de munca
- cunostinte de limba engleza si maghiara
- constituie avantaj cunostinte, studii sau experienta in domeniul turismului

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- salarizare in functie de performanta
- posibilitatea dezvoltarii personale intr-un colectiv tinar
- bonuri de masa

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie de persoanal:
- examene psihologice de angajare, autorizare si periodice
- elaborarea de fise de post si siteme de evaluare
- consiliere in reconverseie si integrarea socio - profesionala
- evaluare psihologica in domeniul sigurantei circulatiei - toate categoriile
- obtinere permis conducere
- consiliere pentru dezvoltarea carierei
- orinetare profesionala
- consiliere pentru realizarea CV-ului si prezentare la interviu.