Asistent manager

SVS City Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

SVS City Media, isi desfasoara activitatea cu scopul de a ajuta administratiile locale din Europa Centrala si de Est, respectiv intreprinderile mici si mijlocii in stabilirea relatiilor economice, comerciale si de investitie cu intreprinderile cu capital puternic si oamenii de afaceri de succes, care isi desfasoara activitatea in Uniunea Europeana, in primul rand, in Germania si Austria.In calitate de participanti pe piata multinationala, acordam o mare atentie selectiei de personal, fiind profesionisti pregatiti pentru provocarile mediului multicultural, cautam coleg pentru postul de

-Managementul sarcinilor legate de functionarea biroului ,asistenta manageriala si relatii cu clientii.
-Urmarirea finalizarii sarcinilor trasate de manager
-Asigurarea comunicarii intre firma , clienti si furnizori
-Realizarea de sinteze , situatii sau alte documente
-Asigurarea protocolului
-Atributii de secretariat
-Organizarea ,evidenta clara si arhivarea electronica a fluxului de documente
-Mentinerea si actualizarea contactelor companiei
-Redactarea scrisorilor, adreselor sau alte documente
-Intocmirea, organizarea, expedierea corespondentei
-Organizarea intalnirilor de afaceri si conferinte
-Traducerea materialelor engleza-romana,romana engleza,romana-maghiara, maghiara -romana

CERINTE

Operare pc-Microsoft Office
Cunoasterea limbi maghiare si a limbii engleze
Persoana dinamica, serioasa, cu abilitati excelente de comunicare si relationare.
Capacitate de analiza si sinteza.
Prezenta agreabila.

BENEFICII OFERITE

Salar motivant, mediu de lucru profesionist,tanar, dinamic, multinational, training, posibilitati reale de promovare in cariera

DESCRIEREA FIRMEI

Media, Marketing, Publicitate