ASISTENT MANAGER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- pastrarea documentelor in ordine;
- relatii cu clienti (firme presdtatoare de servicii in domeniul constructiilor);
- se va subordona direct Directorului General.

CERINTE

- absolventa a facultatii de arhitectura sau constructii (poate fi proaspata absolventa sau chiar studenta in ultimul an);
- limba maghiara si engleza la nivel avansat;
- abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa;
- cunostinte bune PC (WORD, EXCEL, POWER POINT);
- persoana riguroasa si ordonata in elaborarea si indosarierea documentelor;
- protocolara in relatiile de serviciu cu colegii si colaboratorii.

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Informatii suplimentare puti obtine la tel: 0359.411.229; 0745.676.278; e-mail:office@publiceuroconsulting.ro

www.publiceuroconsulting.ro
www.yourjobs.ro

Clientul nostru este una dintre cele mai mari companii din Romania in domeniul constructiilor si investitiilor imobiliare.