ASISTENT MANAGER

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tot ce tine de munca de secretariat;
- asistarea managerului in primirea clientilor;
- supravegherea desfasurarii optime a productiei;
- asigurarea bunei functionari a filialei,
- asigurarea respectarii termenelor de livrare catre clienti;
- reprezentarea firmei in fata partenerilor, clientilor etc.
- mentinerea legaturii cu personalul TESA de la toate departamentele.

CERINTE

- studii superioare;
- limba franceza si engleza la nivel avansat (conditie obligatorie)
- cunostinte HR;
- cunostinte PC;
- permis categ.B
- dinamism, rabdare, atentie distributiva;
- abilitati foarte bune de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- salariu 800 EUR brut (pentru inceput) + bonuri de masa;
- masina, telefon mobil, laptop.

Public Euroconsulting este o Agentie de Resurse Umane din Oradea, acreditata, oferind solutii complete de personal, in toate domeniile de activitate.
Clientul nostru este o companie multinationala cu capital social francez.