Asistent Manager

Zaor Studio Furniture

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigurarea a fluxului informational intre societate si clientii externi, furnizorii, precum si intre departamentele societatii ;
Asistarea Managerului General prin mentinerea legaturii cu furnizorii si clientii ;
Evidenta stricta a comenzilor de fabricatie si urmarirea derularii acestora - programarea si organizarea a livrarii produselor comandate cu firmele transportatoare ;
Aprovizionarea cu materii prime si materiale auxiliare ; receptionarea materialelor, etc ;

CERINTE

Pregatirea si experienta:

Studii:
-absolvent al unei forme de invatamant superioare;

Aptitudini:
- Cunostinte de limbi straine : limba engleza la nivel avansat ( scris, vorbit, citit) ; cunoasterea limbii maghiare constituie un avantaj
- Persoana dinamica, activa, cu o gandire pozitiva; capabila de a lua decizii;
- Are abilitati reale de relationare si comunicare, flexibil in abordarea problemelor;
- Disponibil de a lucra peste orele de program cand este cazul
- Aptitudinea de a lucra cu documente
- Planificare şi organizare a operaţiilor şi activităţilor
- Atentie la detalii, punctual si organizat
- Cunostinte de operare pe calculator : Cunoştinţe bune de operare PC (procesare text –
Word, calcul tabelar – Excel)
- Cunostinte de contabilitate primara
- Carnet de sofer categoria B
Experienta profesionala:
- Experienta minimum 5 ani pe un post similar, preferabil in domeniul industriei de prelucrare a lemnului
- Experienta in logistica, import-export si aprovizionare

BENEFICII OFERITE

Oferim spre ocupare un post de Asistent manager cu intrare imediata, pe perioada nedeterminata.
Locatie : Salard, jud. Bihor
Oferta: salariu negociabil
Va rugam trimiteti C.V. la adresa e-mail sales@zaorstudiofurniture.com

Zaor este o intreprindere internationala in crestere rapida in domeniul afacerilor audio profesionale cu sediul in Salard, jud. Bihor. Suntem specializati in fabricarea mobilierului tehnic pentru studiouri, oferind solutii pentru proiecte simple mergand pana la proiecte complexe, exclusiviste, oferind produse de serie si produse custom-made.