ASISTENT DIRECTOR PRODUCTIE

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie italiana producatoare de mase plastice pentru produse electronice de larg consum, cu sediul in Oradea.

Responsabilităţi:
- Colaborarea cu directorul de productie si preluarea responsabilitatilor acestuia, de fiecare data cand este cazul
- sprijinirea directorului de productie in derularea activitatii zilnice (planificarea activitatii de productie in sectiile de fabricatie, in functie de planul de productie stabilit, pentru a asigura realizarea integrala a indicatorilor cantitativi si calitativi stabiliti).
- primirea si clasificare documentelor adresate directorului de productie (note interdepartamentale, informari, documente si copii autorizate)
-urmarirea respectarii forecast - ului (lunar si anual pentru produse) si a termenelor de realizare a activitatilor planificate
- organizarea intalnirilor solicitate de directorul de productie si informarea persoanelor implicate
- sustinerea comunicarii directorului de productie cu persoane din afara companiei
- intocmirea rapoartelor de activitate pe baza informatiilor primite din Departament

CERINTE

- studii superioare tehnice sau economice
- cunoasterea de limbi straine: limba engleza, preferabil nivel mediu sau avansat.
- operare PC: Word, Excel, programe de baze de date.
- cunostinte la nivel profesionist privind tendintele in domeniul de productie la
nivel national si international;
- permis de conducere categoria B

Aptitudini:
- rezistenta la stres
- persoana dinamica si care se integreaza usor in echipa
- persoana disponibila la program prelungit
- time management
- abilitati de coordonare
- initiativa

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa
Training in Polonia (2-3 saptamani)

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!