Area Sales Representative

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala ce activeaza in domeniul comercializarii ambalajelor din carton.

Atributii:
- prospectare piata
- mentinerea relatiilor cu clientii
- dezvoltarea portofoliului de clienti
- ofertare si negociere contracte
- atingerea targetelor
- urmarirea desfasurarii contractelor

CERINTE

- experienta in vanzari Business to Business
- cunostinte limba engleza nivel mediu
- abilitati de negociere
- capacitate de indentificare a nevoilor clientilor
- permis de conducere catgoria B
- disponibilitate de deplasare in zona alocata (BH, SM, SJ)

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv format din baza fixa + comision din vanzari
- masina si telefon de servici

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.