Area Sales Representative

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o importanta companie ce activeaza in Romania si nu numai, in domeniul comercializarii de tehnici de fixare, organe de asamblare, saibe, piulite, holzsuruburi, dibluri etc.

- mentinerea relatiilor cu actualii clienti
- identificarea de noi potentiali clienti
- intocmire oferte si prezentare produse clientilor
- negocierea si incheierea contractelor
- identificare de noi oportunitati pe piata
- efectuare vizite periodice clientilor in zona alocata (BH, SJ, MM, SM si o parte din Ungaria)

CERINTE

- experienta in domeniul vanzarilor B to B
- experienta in vanzare materiale de constructii constituie avantaj
- bune abilitati de negociere
- disponibilitate la deplasari
- vorbitor limba maghiara
- limba engleza nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- masina, telefon si laptop de servici
- oportunitatea de a colabora cu o companie ce activeaza la nivel international

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.