AREA MANAGER

PFA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam persoane (24 -42 ani) serioase, prezentabile, pentru colaborare activitate in domeniul financiar - bancar.

Experienta in domeniu nu este obligatorie dar constituie avantaj.
Cursuri de specializare gratuite.

Atentie
NU ANGAJAM cu Carte de Munca
NU ACORDAM VENIT FIX

Sistemul este unul de colaborare tip PFA sau SC

CERINTE

Entuziast, sarguincios, perseverent, cu teluri si orientat spre castig
-experienta in domeniu financiar nu este obligatorie dar constituie avantaj.
-minim studii medii, utilizare pc, internet.
-peste 18 ani de preferat 24-42 ani.
-cazier curat, aspect si tinuta business.
-abilitati de comunicare, negociere, comerciale, manageriale
-capabil sa aloce cateva ore pe saptamana acestei activitati
-dornic de a invata lucruri noi, autodidact, etc

BENEFICII OFERITE

- Castiguri in functie de realizari (comisioane)
- traininguri
- bonusuri calitative
- Venitul poate depasi lejer 1000Ron/luna

Suntem o companie specializat?? ??n servicii de consultan???? financiar??, oferite clien??ilor prin propria re??ea de consultan??i.
Serviciile oferite se adreseaz?? clien??ilor persoane fizice ??i ofer?? solu??ii eficiente prin produsele pentru domeniul locativ in sistem colectiv, credite de nevoi personale, credite ipotecare ??i imobiliare, asigur??ri ??i pensii private.