Angajam urgent Controlor Tehnic Calitate domeniul mecanic

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilităţi :
1. Desfasurarea activitatii de control calitate
2. Verificarea materiilor prime, a semifabricatelor si a produselor finite din punct de vedere calitativ
3. Completarea rapoartelor de calitate

CERINTE

Cerinţe necesare ocupării postului :
1. Experienta in domeniul mecanic
2. Studii medii sau superioare in domeniul mecanic
Aptitudini necesare ocupării postului :
1. Abilitatea de citire a unui desen tehnic
2. Dexteritate si acuitate vizuala
3. Abilitatea de a lucra cu sublerul si alte instrumente de masurare

BENEFICII OFERITE

Se oferă :
1. Pachet salarial atractiv
2. Transport asigurat - decontare abonament transport urban 50 % si 75 zone limitrofe
3. Bonuri de masa - in valoare de 9 lei pe zi lucratoare
4. Program de lucru – de luni pana vineri, intre orele 6.30 – 14.30 (un singur schimb).

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!